Doplňujúce informácie
Zápas navštívilo 211 divákov
Rozhodcovia: Ivan Kružliak, Ján Pozor, Erik Weiss
Informácie k zápasu

text: TASR/ Domáci futbalisti mohli ísť do vedenia už v úvode zápasu, no v 5. minúte sa lopta od hosťujúceho Bangalu odrazila len do bránkovej konštrukcie. Trenčania držali loptu a snažili sa hroziť, no obrana Pohronia ich dokopy k ničomu nepúšťala. Ani hostia sa do ofenzívy príliš nehrnuli a tak diváci v prvej polhodine ďalšie šance nevideli. V 32. minúte mohli ísť do vedenia hostia, no hlavičku Lačného vyškriabal na roh Kukučka a z následného rohu nič nebolo.

Druhé dejstvo už bolo oveľa zaujímavejšie a odštartoval ho už v 46. minúte gól domácich. Soares, ktorý bol na ihrisku necelú minútu na ľavej strane vyzvŕtal obrancu a jeho center poslal hlavou do siete Ikoba - 1:0. Hostia mohli vyrovnať v 58. minúte, keď Steinhübel zvnútra šestnástky vystrelil, Kukučka loptu neskrotil a tá sa kotúľala smerom do siete, trenčiansky brankár však stihol zasiahnuť. V 73. minúte proti nemu neuspel ani Sanneh. V 79. minúte rozhodol o triumfe domácich striedajúci Gaži, ktorému prihral pred odkrytú bránku Azango - 2:0.