M. Čurma
33
M. Macík
Rozhodcovia: Pavel Ochotnický, Ján Pozor, Pavel Jánošík

Ján Haspra, tréner Ružomberka: "Chceli sme s Trenčínom uspieť a pokračovať v dobrej sérii, no nepodarilo sa nám to. Prvý polčas bol súper jasne lepší, hral vynikajúco, nepúšťal nás vôbec do hry. Napriek tomu sme mali dve veľké šance, ktoré sme nevyužili. Po zmene strán sme sa rozbiehali, šli sme postupne do tempa. V najnevhodnejšom čase však súper zvýšil na 2:0. Nepriemieňali sme šance, v závere súper dal tretí gól, čo bolo pre nás troška kruté, potom sme už len korigovali na 3:1.

Stijn Vreven, tréner Trenčína: "Súhlasím s vyjadrením môjho kolegu, odohrali sme skvelý prvý polčas. Boli sme dominantní na lopte, mali sme strely, vypracovávali sme si šance a podarilo sa nám skórovať. Druhý polčas bol z našej strany slabší. Je pravda, že Ružomberok mal v prvom dejstve tutovku. Napriek tomu, že sme boli dominantní, mohli sme prehrávať 0:1. Zápas sme definitívne rozhodli tretím gólom. Trocha nás mrzí, že sme neudržali čisté konto. Po tomto víťazstve som veľmi šťastný. To je to, čo sme potrebovali.