24
V. Vorel
Zápas navštívilo 7056 divákov
Rozhodcovia: Jozef Pavlík, Branislav Hancko, Rastislav Žákech

Helder Cristovao, tréner DAC: "Bol to náš prvý súťažný zápas po zimnej príprave. Vedeli sme, že to nebude jednoduché. V kádri Senice nenastalo veľa zmien. Prvý polčas nebol dobrý, nehrali sme podľa toho, ako sme to plánovali. Druhý polčas bol lepší, prešli sme na iné rozostavenie, vypracovali sme si aj šance. Napriek tomu sa Senica opäť vrátila do zápasu. Mali sme väčšie držanie lopty, snažili sme sa skórovať. Hostia nám robili problémy v defenzíve. Výsledok 0:0 je spravodlivý, nikto si nezaslúžil prehrať alebo vyhrať. Chápeme fanúšikov, ale treba pochopiť, že prišiel nový tréner, priniesol nové predstavy. Potrebujeme viac zápasov a bude to lepšie. Žiaľ, dnes to nevyšlo."

Eduard Pagáč, tréner Senice: "Budem stručný. Pre nás sú títo hráči hrdinovia, ako odohrali zápas. Viac to netreba komentovať."