1
R. Ludha
Zápas navštívilo 2132 divákov
Rozhodcovia: Michal Očenáš, Branislav Hancko, František Ferenc

Michal Ščasný, tréner Dukly: „Gratulujem Romanovi k víťazstvu a k zápasu nemám nič. Každý ho videl, kto chcel, a nemám k nemu čo povedať. Gratulujem súperovi k trom bodom a to je tak všetko.“

Roman Skuhravý, tréner Podbrezovej: „Bol ťažký zápas, derby. Domáci urobili od posledného stretnutia s nami obrovský kus práce. Zmenili rozostavenie, majú zaujímavých hráčov. Bolo to vidieť už v prvom polčase, hoci sme dobre hrali, držali zápas, tak Dukla sa tiež dostala do dvoch nebezpečných situácií. To sme prečkali a využili našu príležitosť. Moses je v pozícii pred hráčom v podstate nebrániteľný, v tomto je veľmi silný. V druhom polčase prišlo hneď vylúčenie nášho Godála po dvoch žltých kartách, ale pri oboch zákrokoch si myslím, že to nemuseli byť žlté karty. Dukla tam mala silných sedem minút, pokým sme sa zrovnali, dala aj gól, ktorý neplatil. Vďaka VAR -u to nebolo 1:1. Od tej chvíle sme už boli lepší, domácich sme do ničoho nepustili, skvele sme bránili a mali aj rýchle prechody. Napokon sme pridali ešte druhý gól. Vážim si tohto víťazstva vo vyrovnanom zápase.“