1
H. Ravas
Zápas navštívilo 353 divákov
Rozhodcovia: Ivan Kružliak, Mário Roszbeck, Dušan Štofik

text TASR/ Obe mužstvá vstúpili do kalendárneho roka 2022 s cieľom vybojovať si postup do prvej šestky, no v úvodných dvoch zápasoch nezískali ani bod. Už pred vzájomným zápasom boli bez šance na postup a v ďalšom priebehu sezóny budú hrať v skupine o záchranu.      Lepší štart do zápasu mali hostia, ktorí gólovo udreli v 13. minúte. Domáci Kanu fauloval v šestnástke a Niarchos poslal loptu z bieleho bodu do protipohybu brankára Kožuchara - 0:1. Michalovčania sa snažili o kombinačný futbal, ale v ich hre dlho absentovala presnosť a priamočiarosť. Obrana Senice v prvom polčase vytláčala súpera mimo šestnástky a jedinú vážnejšiu šancu mu dovolila v 39. minúte. Po priamom kope sa k hlavičke dostal Marcin a loptu poslal do brvna.

Tréner domácich Miroslav Nemec spravil do druhého polčasu až štyri striedania. Jeho zverenci v druhom polčase viac riskovali a Seničania hrozili brejkami. Hostia si dávali pozor na chyby, k domácim hráčom pristupovali natesno a v druhom polčase ich nepustili do nebezpečnej gólovej príležitosti. Vyrovnanie nepriniesla ani strela Tosevského v nadstavenom čase, ktorú zastavil jeden z hostí.