31
M. Yakubu
Zápas navštívilo 1000 divákov
Rozhodcovia: Martin Dohál, Milan Štrbo, Tomáš Straka

Mikuláš Radványi, tréner Pohronia: "Bola to dobrá reklama pre futbal. Hlavne prvý polčas, v ktorom padli štyri góly. Hra mala výborné tempo, hralo sa hore – dole. Mal som z tohto zápasu obavy, pretože som videl mužstvo Serede v predchádzajúcich stretnutiach, má dobre poskladaný tím, výbornú prechodovú fázu, potvrdili to. Som zvedavý na náš prvý inkasovaný gól, moji zverenci tvrdili, že to bol ofsajd. Potom sme dostali druhý gól, museli sme zmeniť taktiku. Klobúk dole pred hráčmi, že sa za stavu 0:2 vrátili do zápasu, ešte do polčasu sme vyrovnali. V druhom dejstve išli obe mužstvá za víťazstvom. Na našej strane Fadera mal stopercentnú šancu, hlavou z päťky netrafil do priestoru bránky. Súper mal takisto gólové príležitosti a nevyužil ich. Je to zaslúžená remíza."

Peter Lérant, tréner Serede: "Videli sme veľmi zaujímavé stretnutie, bojovné a agresívne. Vskutku asi zaslúžená remíza. Mali sme však okrem gólov ešte ďalšie štyri vyložené šance. Žiaľ tretí presný zásah sme nepridali. Oba tímy však predviedli atraktívny futbal, zaujímavý aj pre divákov. Tí, ktorí tu mohli byť na štadióne v Žiari nad Hronom, tak si tento duel mohli užiť."