1
B. Pindroch
Zápas navštívilo 2155 divákov
Rozhodcovia: Michal Smolák, František Ferenc, Daniel Poláček

Pavol Staňo, tréner Žiliny: "Prvý polčas bol dosť prerušovaný a tempo nebolo také vysoké ako v druhom polčase. V druhom polčase sa na obidvoch stranách jazdilo hore-dole. Aj súper aj my sme chceli streliť gól, nehrali sme na udržanie výsledku, ale chceli sme dominovať. ViOn sa snažil o vyrovnanie, a tým pádom bol zápas atraktívny. Do zápasu sme išli s plným rešpektom, videli sme nejaké zápasy ViOnu. Je to nepríjemný súper a myslím si, že ešte bude zbierať body. Na druhej strane treba pochváliť našich chlapcov, že v druhom polčase ukázali kvalitu, ochotu behať, aj za stavu 2:0 a 3:0 tam bola ochota ísť do zakončenia a zvýšiť náskok. Bol to prvý krok, nehovorím, že bolo všetko ideálne, ale chlapcom záleží na tom, aby sme sa dobre prezentovali, aby sme hrali dobrý futbal a k tomu chceme smerovať aj ďalšie kroky."

Karol Praženica, tréner Zlatých Moraviec: "V prvom polčase sme mali trošku problém v strede poľa. Súper nás prehrával, bol dôraznejší v súbojoch. Paradoxne, prvé dve šance sme mali my, ale Mészárosom sme nevyužili ani jednu, súper nám dal gól. Do druhého polčasu sme chceli ísť s tým, že sa budeme snažiť stav otočiť. Náš vstup do druhého polčasu bol dobrý, mali sme väčšiu aktivitu, dostávali sme sa pred bránu, boli aj náznaky šancí. Keď to vyzeralo z môjho pohľadu na možné vyrovnanie, dal Jánošík krásny gól. Hru sme ešte viac otvorili a inkasovali sme ešte raz po našej chybe. Som spokojný s tým, ako sme sa prezentovali v druhom polčase, ale takéto góly by sme nemali dostávať. Máme ešte tri zápasy, aby sme sa pobili o prvú šestku, takže urobíme všetko pre to, aby sme boli úspešnejší už v ďalšom zápase doma so Sereďou."