Doplňujúce informácie
Zápas navštívilo 1235 divákov
Rozhodcovia: Bálint Kišš, Milan Štrbo, Peter Bednár
Informácie k zápasu

Ján Haspra, tréner Ružomberka: "Bol som milo prekvapený, čo sme predvádzali v prvých tridsiatich minútach a kam sa za krátky čas naše mužstvo posunulo. Bolo to z našej strany výborné. Viedli sme 1:0, mohli sme pridať aj ďalšie góly a zápas by bol rozhodnutý. V závere polčasu sa nám prihodila smoliarska vec, súper vyrovnal. Mužstvu to však neublížilo, aj do druhej polovice vstúpilo rovnako. Súpera sme do ničoho nepúšťali. Musím priznať, že Trenčín potom začal šliapať na plné obrátky a kvalita jeho hráčov sa začala prejavovať. Mali sme značné problémy, súper vyrovnal na 2:2. S výsledkom spokojný nie som, veľmi sme chceli víťazstvom potešiť domáceho fanúšika, ale vzhľadom na záver musím brať aj bod."

Norbert Hrnčár, tréner Trenčína: "Diváci videli zaujímavý zápas, zaujímavý futbal, s viacerými ofenzívnymi akciami na jednej i druhej strane. Obe mužstvá sa svojím spôsobom dostávali do zakončenia. Prvý polčas bol z našej strany na vlastnej polovici komplikovaný a hlavne nepresný, neboli sme schopní dostať sa do pokojnejšej kombinácie a využiť našu rýchlosť a kvalitu smerom hore. V druhej polovici sme výstavbu útoku spresnili, náš prechod dopredu bol veľmi zaujímavý a tým sme domácim robili veľké problémy. Som rád, že sme sa dvakrát vrátili do zápasu. Na mužstve bolo cítiť túžbu po víťazstve, bola tam emócia a do posledných sekúnd sme sa snažili ísť za tromi bodmi."