27
G. Bieszczad
Zápas navštívilo 324 divákov
Rozhodcovia: Kamil Horváth, Tomáš Vorel, Marián Jankovič

Ivan Galád, tréner Nitry: „My sme z výsledku veľmi smutní, ale treba sa k tomu postaviť chlapsky. V prvom polčase vieme nájsť pozitíva, hrali sme agresívne s množstvom šancí, mohli sme vyhrávať 3:0. Súper rozhodol efektivitou.“

Anton Šoltis, tréner Michaloviec: „Prvý polčas z našej strany opäť nebol ideálny. Súper mal tri sľubné možnosti na skórovanie, našťastie dal len jeden gól. Naopak, nám sa podarilo vyrovnať z jedinej šance. Cez prestávku sme si povedali, že musíme viac behať a hrať agresívnejšie. Chlapci sa zlepšili, boli efektívni a otočili zápas na svoju stranu. Nitranov sme už nepustili do žiadnej šance, kontrolovali sme hru a v závere už bolo jasné, že zvíťazíme. Splnili sme cieľ, s ktorým sme do Zlatých Moraviec išli, teda získať tri body. Tretíkrát po sebe sme začali hrať až po zmene strán. Neviem, či chlapci potrebujú impulz v podobe inkasovaného gólu, ale chvalabohu sme tento raz skóre otočili. V hre je ešte šesť bodov, pokúsime sa zabojovať o siedmu priečku. Veľká škoda zbabraného súboja so Senicou, mohli sme byť už teraz pred Nitrou. Urobíme všetko pre to, aby sme ju preskočili.“