LeasePlan podporuje Fortuna ligu

LeasePlan podporuje Fortuna ligu

​Popredný líder na trhu mobility, spoločnosť LeasePlan Slovakia, sa stala hrdým partnerom Únie ligových klubov (ÚLK), ktorá je riadiacou organizáciou najvyššej slovenskej futbalovej súťaže Fortuna ligy.

LeasePlan dlhodobo podporuje slovenský futbal a teší sa, že tak prispieva k rozvoju najpopulárnejšieho športu u nás. Zástupcom ÚLK, ktorá je riadiacou organizáciou najvyššej futbalovej súťaže na Slovensku – Fortuna ligy, odovzdal LeasePlan 8 vozidiel Toyota Corolla Touring Sport. 

„Máme radosť, že sme súčasťou úspechu našich športovcov. V LeasePlane sme presvedčení, že futbalisti si zaslúžia profesionálnu podporu a veríme, že aj s našou pomocou sa bude Únii ligových klubov dariť organizovať Fortuna ligu na čoraz lepšej úrovni, čo určite ocenia aj fanúšikovia slovenského futbalu. Takéto partnerstvo uzatvárame vždy s nadšením, pretože sa medzi verných futbalových fanúšikov radíme aj my,“ povedal Matej Jurčo, obchodný riaditeľ zo spoločnosti LeasePlan.  

„Spojenie s LeasePlan vnímame ako dobrý, strategický krok. Veríme, že naše partnerstvo bude v budúcnosti ešte silnejšie, produktovo i marketingovo a že si vzájomne pomôžeme,“ povedal výkonný riaditeľ ÚLK Michal Mertinyák. 

 

LeasePlan podporuje okrem ÚLK aj Slovenský futbalový zväz a futbalové kluby AS Trenčín a FC DAC 1904 Dunajská Streda.