Richard Križan novou posilou Slovana

Richard Križan novou posilou Slovana

Opora AS Trenčín Richard Križan sa stal novou posilou ŠK Slovan Bratislava.

Slovenský futbalista Richard Križan sa stal novou posilou ŠK Slovan Bratislava. S úradujúcim šampiónom Fortuna ligy podpísal bývalý stredný obranca AS Trenčín trojročný kontrakt. Informoval o tom web Slovana.      

"Richarda Križana veľmi dobre poznáme z našej ligy, je to stále perspektívny futbalista, ktorý sa môže naďalej zlepšovať. Chceme mu dať šancu a je len na ňom, ako o ňu zabojuje, a či sa presadí v konkurencii, ktorá ho v Slovane čaká. Som rád, že sme jeho transfer úspešne zrealizovali a bude k dispozícii už na zajtrajší zápas proti Trenčínu," povedal pre web skslovan.com generálny riaditeľ klubu Ivan Kmotrík ml.      

"Cítim veľkú zodpovednosť voči sebe i klubu, ktorý má najväčšie ambície. V Slovane som videl možnosť osobnostne rásť a napredovať. Verím, že dostanem šancu ukázať sa a zabojovať o svoje miesto v zostave, a že všetci štyria, ktorí sme v tíme na stopérskom poste, budeme pre mužstvo prospešní. Vždy som sa tešil, keď som mal ísť hrať na Tehelné pole a verím, že už ako hráč Slovana zažijem našich fanúšikov," vyhlásil Richard Križan.