Adam získal podiel na 20.000 EUR v súťaži #20TISICOVKA

Adam získal podiel na 20.000 EUR v súťaži #20TISICOVKA

Adam bol úplne prvým súťažiacim novej polčasovej súťaže #20TISICOVKA a hneď sa mu podarilo pokoriť prémiu vo výške 20.000 EUR.

Adam Bratský sa do súťaže registroval online, prišiel na zápas a hoci mal od usporiadateľa súťaže sľúbený lístok na zápas, sám si ho kúpil, aby podporil klub. Prvý polčas pretrpel, lebo jeho Nitra prehrávala so Slovanom už 0:4, no cez polčasovú prestávku si chuť napravil. Ako úplne prvý súťažiaci novej polčasovej súťaže #20TISICOVKA si postavil okolo bieleho bodu desať lôpt a päť z nich poslal presne do otvoru na bráne. Ten piaty poslal do siete až z poslednej strely. Po tom zavládla už neopísateľná radosť. „Sú to skvelé pocity. Pri poslednej lopte sa mi už triasli nohy, no som šťastný, že letela do siete,“ hovorí Adam Bratský.   

Adam získava podiel na prémii 20.000 EUR od generálneho partnera Fortuna ligy stávkovej spoločnosti Fortuna SK. Podiel znamená, že musí čakať do konca súťažného ročníka 2020/21 na to, koľkým súťažiacim sa podarí niečo podobné. Tí si rozdelia spomenutú rozprávkovú prémiu. „Verím, že sa to podarí maximálne jednému, aby sa mi ušlo čo najviac,“ hovorí Bratský. 

A čo Adam spraví s výhrou? „Mám o rok svadbu, tak určite peniaze minieme správne,“ uzatvára šťastný exekútor. Adamovi v mene Únie ligových klubov a stávkovej spoločnosti Fortuna SK gratulujeme!