Ďakujeme, Peči!

Ďakujeme, Peči!

Viktor Pečovský má za sebou svoj posledný zápas v našej lige. Ligové počítadlo sa zastavilo na neuveriteľnom čísle 422. Presne toľko zápasov v našej najvyššej súťaži odohral.

V sobotu si počas záverečného kola nadstavby pripísal svoj posledný štart. Na ihrisku strávil Viktor Pečovský len 12 minút. Nie preto, že by už s mladíkmi neudržal krok, 12-ka je tu symbolická. Toto číslo "Peči" nosí na drese a sprevádza ho celú kariéru. Rozlúčka to bola vydarená, o to viac, keď Žilina dala tesne pred Pečovského odchodom gól do siete Michaloviec. 

"Vedel som, že budem hrať 12 minút, tak som si to nesmierne užíval. A aj vďaka chalanom a tomu gólu to bolo krajšie a dá sa povedať, že som sa rozlúčil s kariérou gólom na ihrisku. Som nesmierne rád, že klub také niečo pre mňa spravil a veľmi si to vážim. Tlačili sa mi slzy do očí, človek to neoklame, ale snažil som sa čo najmenej plakať, potom ma najviac dojala moja rodinka, keď tam rozprávala, to bolo pre mňa naj. Vážim si moju kariéru a som na ňu hrdý, nikdy som možno ani o takom niečom nesníval a som za to nesmierne rád," povedal po zápase Viktor Pečovský.