Weiss: Skutočná premiéra príde až v súťažnom zápase na Tehelnom poli

Weiss: Skutočná premiéra príde až v súťažnom zápase na Tehelnom poli

Vladimír Weiss ml. si pripísal prvých 20 min. v drese aktuálneho majstra ŠK Slovan Bratislava. Do hry naskočil v tréningovom zápase proti Seredi, v ktorom belasí zvíťazili 2:0.

„Som veľmi rád, že po dlhej dobe som späť na ihrisku. Veľmi som sa na tento moment tešil. Keď som prichádzal na ihrisko, v hlave mi preblesklo veľa vecí. Dnes bol na zápase aj môj otec, o to bolo krajšie, že aj on ma po dlhom čakaní videl na ihrisku,“ hovoril po tréningovom stretnutí so Sereďou pre oficiálny web Slovana Weiss.   

Vladimíra Weissa ml. predstavil Slovan ako oficiálnu posilu na konci februára tohto roka. Do tréningového procesu sa však hneď nezapojil. Čakala ho operácia pruhu a následná rekonvalescencia. „Cítil som sa dobre. Najdôležitejšie je, že diskomfort, ktorý mi roky komplikoval život, je preč. Myslím si, že postupom času sa to tréningami a zápasmi bude len zlepšovať,“ dodáva Weiss.   

Hoci si 66-násobný slovenský reprezentant pripísal prvých 20 zápasových minút v belasom, o skutočnej premiére nehovorí. „Nebral som to ako debut. Skutočná premiéra musí prísť v súťažnom zápase doma na Tehelnom poli.“