36
M. Jedlička
Zápas navštívilo 663 divákov
Rozhodcovia: Filip Glova, Tomáš Somoláni, Pavel Jánošík

Roman Marčok, tréner Trenčína: Myslím si, že tento tím má potenciál predviesť viac, ako predviedol dnes v prvom polčase. Tromi slovami: nehrali sme dobre. Súper bol pohyblivejší, aktívnejší, nebezpečnejší. V druhom polčase rozhodla efektivita, mali sme 2-3 čisté šance. Výsledok nám môže dodať silu do ďalších zápasov, potrebujeme však, aby bol náš herný prejav minimálne taký dobrý, ako bol v zápase so Žilinou."

Peter Hyballa, tréner Dunajskej Stredy: K tomu, aby ste vyhrali, potrebujete strieľať góly. Myslím si, že sme boli oveľa lepší než Trenčín, mali sme 5-6 naozaj veľkých príležitostí, hrali sme dobre, darilo sa nám zastavovať protiútoky domácich. Gól sme však dali iba jeden. Za stavu 1:1 sme spravili veľkú individuálnu chybu. To už bola možno štvrtá, piata, v posledných ôsmich zápasoch vrátane Európskej ligy. Trenčín z toho skóroval. Divkovič, Ramirez aj Vida mali veľké šance, Trenčín nás však potrestal. V minulej sezóne sme takýmto spôsobom viackrát vyhrali, teraz, naopak, takto vyhral náš súper. Napriek dvom inkasovaným gólom si však myslím, že sme hrali dobre a mali sme celý zápas pod kontrolou. Ale, ako som už hovoril, ak nedáte gól, nemôžete vyhrať. Gratulujem Trenčínu k víťazstvu."