1
D. Greif
Zápas navštívilo 2412 divákov
Rozhodcovia: Pavol Chmura, Peter Kováč, Rastislav Žákech

Ivan Galád, tréner Nitry: „Aj napriek úcte ku kolegovi, ktorú bezosporu chovám, sa k dnešnému zápasu nevyjadrím pre veci, ktoré sa udiali počas zápasu.“

Martin Ševela, tréner Slovana: „Odohrali sme výborný prvý polčas. Hrali sme rýchlo na jeden – dva dotyky, ukázali sme kvalitu a vytvorili sme si dostatok šancí na to, aby sme strelili viac než dva góly. Cez prestávku sme hráčov upozorňovali, že súper prestrieda a pôjde do rizika, no napriek tomu sme mali zlý vstup a Nitra získala veľkú energiu. Druhý polčas bol viac o bojovnosti ako o hernej kvalite. Ak v takýchto zápasoch nedáte tretí gól, ale naopak, súper zníži na 1:2, je to stále otvorené a protivník cíti šancu. Postupom času prišli karty, vylúčenia a miestami zbytočné emócie, na druhej strane, aj emócie patria k futbalu. Prišli sme do Nitry s cieľom vyhrať, čo nám vyšlo, no druhý polčas si musíme dôkladne rozobrať a poukázať na veci, ktoré neboli podľa našich predstáv."