Trnavčania prehrali v Záhrebe 1:3, rozhodujúci gól inkasovali až v závere.

Trnavčania zabojujú aj za chýbajúce opory

Spartak odohrá vo štvrtok v Záhrebe štvrtý duel skupinovej fázy Európskej ligy

07.11.2018

Trnava do Záhrebu bez Grendela

Popri Marekovi Bakošovi bude Trnave v štvrtom zápase Európskej ligy na pôde Dinama Záhreb chýbať ďalší skúsený hráč - Erik Grendel.

06.11.2018

Rada: Už nemáme na čo čakať

Trnava víťazstvom 2:0 nad Podbrezovou natiahla šnúru bodových ziskov vo Fortuna lige na štyri zapasy.

04.11.2018

Grendel: Môžeme si za to sami

Trnavčania prišli o prvé víťazstvo vonku v tejto sezóne v nadstavenom čase, herne však ViOn neprevýšili.

29.10.2018

Trnava štvrťhodinu od ďalšieho bodu

Spartak vyhral v súboji s Dinamom Záhreb prvý polčas, ale líder D-skupiny Európskej ligy po prestávke otočil stav.

25.10.2018

Bez Bakoša, bez fanúšikov,ale s odhodlaním

Trnava vo štvrtkovom zápase Európskej ligy privíta lídra D-skupiny Dinamo Záhreb.

24.10.2018

Zemplín proti Spartaku o dve hodiny skôr

Michalovčania odohrajú duel 15. kola našej ligy s Trnavou v popoludňajšom termíne.

22.10.2018

Trnava úspešná v Bardejove

Výsledok štvrtkového zápasu fortunaligistu v 4. kole Slovnaft Cupu.

11.10.2018

Trnava odolávala viac ako polčas

Spartak sa o ďalšie európske prekvapenie nepostaral, v Istanbule prehral 0:2.

04.10.2018

Tešia sa na Škrtela aj atmosféru

Trnavčania sa v Istanbule pripravujú na druhý zápas Európskej ligy proti Fenerbahce.

03.10.2018

Strelec gólu berie prehru na seba

Marek Bakoš skóroval v našej lige po takmer desiatich rokoch, ale Spartak prehral v derby so Slovanom 1:2.

30.09.2018

DAC aj Spartak do 4. kola

Výsledky stredajších zápasov fortunaligistov v 3. kole Slovnaft Cupu.

26.09.2018

Užíva si európsku jeseň, teší sa na špecifické derby

Stredopoliar Erik Grendel sa etabloval v tíme Trnavy aj napriek belasej minulosti, cez víkend ho čaká prvý zápas proti Slovanu v...