Pozícia v tabuľke
1
 Forma

Keď víťazstvo znamená nádej a prehra utópiu

Trnava sa s fortunaligovou jeseňou rozlúčila víťazne, trápiaci sa Trenčín zdolala 3:1.

predvčerom

Trnava vybojovala ďalší cenný bod

Spartak nedovolil Anderlechtu skórovať ani v druhom vzájomnom zápase a zvýšil svoju šancu na konečné tretie miesto, zároveň však prišiel...

29.11.2018

Obaja zápasia s maródkou

Po turbulentných posledných dňoch odohrajú Trnavčania piaty zápas v D-skupine Európskej ligy na štadióne Anderlechtu.

28.11.2018

V Spartaku končí aj prezident

Dušan Keketi považuje po zisku titulu svoju misiu v trnavskom klube za naplnenú a zo zdravotných dôvodov odstúpi z funkcie.

27.11.2018

Vo štvrťfinále len jeden súboj fortunaligistov

Osemfinálový premožiteľ Dunajskej Stredy Senica privíta v ďalšom kole Slovnaft Cupu Nitru.

27.11.2018

V Trnave sa chystajú veľké zmeny, skončí aj majiteľ

Po jesennej časti sezóny opustia Spartak majiteľ Vladimír Poór, generálny manažér Pavel Hoftych aj tréner Radoslav Látal.

26.11.2018

Trnava posledným štvrťfinalistom

Výsledok piatkového zápasu fortunaligistov v osemfinále Slovnaft Cupu.

16.11.2018

Vstúpi do exkluzívneho klubu ďalšie ofenzívne eso?

Rozhodnite, kto bol Hráčom mesiaca október vo Fortuna lige.

13.11.2018

V hustej hmle bral body favorit

Trnavčania prehrali v Záhrebe 1:3, rozhodujúci gól inkasovali až v závere.

08.11.2018

Trnavčania zabojujú aj za chýbajúce opory

Spartak odohrá vo štvrtok v Záhrebe štvrtý duel skupinovej fázy Európskej ligy

07.11.2018

Trnava do Záhrebu bez Grendela

Popri Marekovi Bakošovi bude Trnave v štvrtom zápase Európskej ligy na pôde Dinama Záhreb chýbať ďalší skúsený hráč - Erik Grendel.

06.11.2018

Rada: Už nemáme na čo čakať

Trnava víťazstvom 2:0 nad Podbrezovou natiahla šnúru bodových ziskov vo Fortuna lige na štyri zapasy.

04.11.2018

Grendel: Môžeme si za to sami

Trnavčania prišli o prvé víťazstvo vonku v tejto sezóne v nadstavenom čase, herne však ViOn neprevýšili.

29.10.2018

Trnava štvrťhodinu od ďalšieho bodu

Spartak vyhral v súboji s Dinamom Záhreb prvý polčas, ale líder D-skupiny Európskej ligy po prestávke otočil stav.

25.10.2018

Bez Bakoša, bez fanúšikov,ale s odhodlaním

Trnava vo štvrtkovom zápase Európskej ligy privíta lídra D-skupiny Dinamo Záhreb.