FC ViOn Zlaté Moravce

Róbert Gešnábel: Strelil gól ViOn-u, teraz s ním trénuje

V prvom prípravnom stretnutí vyhral tím zo Zlatých Moraviec nad Šaľou 4:2. Zaujímavosťou je, že góly hostí strelili bývalý futbalista ViOn-u Samir Nurkovič a pravdepodobne budúci hráč Róbert Gešnábel.

Fortuna liga   FC ViOn Zlaté Moravce   

K ViOn-u sa opäť pripojil Tawamba, do Turecka s 27 hráčmi

Po troch prípravných dueloch odchádzajú Zlaté Moravce na dvojtýždňové herné sústredenie do Turecka, kde by chceli uzavrieť káder pre jarnú časť sezóny.

Fortuna liga   FC ViOn Zlaté Moravce   

Zlaté Moravce o svojho najlepšieho strelca neprídu

V kádri nového trénera FC ViOn Zlaté Moravce Ladislava Totkoviča, ktorý prišiel do klubu pred štartom zimnej prípravy z líbyjského klubu Al Ahli Bengházi, nastala v uplynulých dňoch ďalšia zmena.

Fortuna liga   FC ViOn Zlaté Moravce   

Peter Mazan novou posilou ViOn-u, Tawamba načas netrénuje

V Zlatých Moravciach je aj na konci januára stále rušno. Aktuálne desiaty tím fortunaligovej tabuľky stále nemá doriešený hráčsky káder, dokopy by sa však mal dať na hernom sústredení v Turecku.

Fortuna liga   FC ViOn Zlaté Moravce   

V Zlatých Moravciach množstvo zmien, v príprave aj do Turecka

Aj keď sa pôvodne neočakávali veľké zmeny, spolupráca s líbyjským klubom Al-Ahly Bengházi priniesla do Zlatých Moraviec množstvo noviniek. V tíme sa objavili nové tváre a po dlhšom čase absolvujú aj herné sústredenie v zahraničí.

Fortuna liga   FC ViOn Zlaté Moravce   

Nový tréner ViOn-u Totkovič: Nečakal som, že prídem

Fortunaligové Zlaté Moravce v boji o udržanie sa medzi slovenskou futbalovou elitou vsadili na spoluprácu s klubom Al Ahli Benghazi. Líbyjský tím si do ViOn-u dosadil vlastného trénera Ladislava Totkoviča, známeho aj z pôsobenia v Tatrane Prešov.

Fortuna liga   FC ViOn Zlaté Moravce   

ViOn do prípravy aj s Tawambom a Zošákom, ale bez Charizopulosa

Vo fortunaligovom klube FC ViOn Zlaté Moravce začali v pondelok so zimnou prípravou na jarnú časť aktuálnej sezóny našej najvyššej súťaže. už s novým trénerom. V jarnej časti povedie mužstvo Ladislav Totkovič, ktorý vo funkcii vystriedal Branislava Mráza.

Fortuna liga   FC ViOn Zlaté Moravce   

Novým trénerom Zlatých Moraviec sa stal Ladislav Totkovič

Futbalistov ViOn-u Zlaté Moravce povedie v jarnej časti aktuálnej sezóny Fortuna ligy podľa informácie denníka Šport nový tréner. Doterajší hlavný kouč Branislav Mráz sa presunie na pozíciu asistenta Ladislava Totkoviča.

Fortuna liga   FC ViOn Zlaté Moravce   

Tréner ViOn-u Mráz: Vieme, že ideme bojovať o záchranu

Kluby v dolnej polovici fortunaligovej tabuľky sú po jesennej časti sezóny na rozpätí šiestich bodov, čo sľubuje zaujímavé jarné záchranárske boje. Namočili sa do nich aj Zlaté Moravce, ktoré okupujú 10. priečku len štyri body od dua Ružomberok - Banská Bystrica. S trénerom Branislavom Mrázom sme rozoberali uplynulú polsezónu, hráčsky káder i prípravu na jarnú časť.

Fortuna liga   FC ViOn Zlaté Moravce   

ZIMNÁ PRÍPRAVA: ViOn sa na sústredenie nechystá

Plán zimnej prípravy už finišujú aj v Zlatých Moravciach. Zverenci trénera Branislava Mráza prezimujú na 10. mieste a príprava na jarný boj o záchranu vo Fortuna lige bude prebiehať podľa zvykov v domácich podmienkach a blízkom okolí.

Fortuna liga   FC ViOn Zlaté Moravce   

Peter Ďurica a ďalší piati Zlatomoravčania končia

Ani v zimnej prestávke sa v Zlatých Moravciach nevyhnú tradičnej obmene hráčskeho kádra. Po sezóne skončilo v klube až sedem futbalistov, medzi nimi aj hráči základnej zostavy. Informovalo o tom internetové vydanie denníka SME v regióne Nitra.

Fortuna liga   FC ViOn Zlaté Moravce   

Miloš Nikolić prestúpil zo Zlatých Moraviec do Spartaka Trnava

Trnavský Spartak ešte pred Vianocami oznámil meno prvej zimnej posily. Defenzívu trnavského klubu vystuží v jarnej časti Fortuna ligy Srb Miloš Nikolić.

FC Spartak Trnava   FC ViOn Zlaté Moravce   Fortuna liga   

Kapitán ViOn-u Pavlenda: Zvádzali sme boj s časom a stratili body

Mužstvo Zlatých Moraviec dalo bodku za jeseňou na Pasienkoch. Klub od Žitavy na začiatku sezóny neavizoval boje o vysoké tabuľkové priečky. A hoci po nich ani nesiaha, v kabíne neprevláda spokojnosť.

Fortuna liga   FC ViOn Zlaté Moravce   

Zlatomoravčan Charizopulos: Vonku nám chýba sebavedomie

Futbalisti Zlatých Moraviec ukončili jesennú časť Fortuna ligy prehrou. V dohrávanom zápase 10. kola nestačili v stredu podvečer na Pasienkoch na Slovan. Belasí zvíťazili 2:1.

ŠK Slovan Bratislava   FC ViOn Zlaté Moravce   Fortuna liga   

V dohrávke 10. kola zariadil výhru Slovana nad ViOn-om Milinkovič

ŠK Slovan Bratislava – FC ViOn Zlaté Moravce 2 : 1 (2 : 0)

ŠK Slovan Bratislava   FC ViOn Zlaté Moravce   Fortuna liga