MFK Ružomberok

Hajdúch prvýkrát proti Ružomberku, Lietavov výstavný gól

Skaličania hneď na úvod pôsobenia vo Fortuna lige dokonale šokovali favorita. Hoci Ružomberok nehral proti nováčikovi na svojom štadióne, aj v Poprade hovorili papierové predpoklady jasne v prospech Liptákov.

MFK Ružomberok   Fortuna liga   MFK Skalica   

1. kolo: Po víťaznej premiére hneď na prvé miesto

MFK Ružomberok – MFK Skalica 1:3 (1:2)

MFK Ružomberok   MFK Skalica   Fortuna liga   

Legendárny Hyravý najradšej sleduje Saparu

Dvadsať rokov rozdával radosť fanúšikom na najvyššom fóre, hral v zahraničí, v reprezentácii a bol aj v kádri na majstrovstvách sveta 1990. Dnes ale Viliam Hyravý trochu ustúpil zo svetla reflektorov a venuje sa mužstvu v nižšej súťaži.

MFK Ružomberok   Fortuna liga   

Ružomberčania nechcú hrať o záchranu

V drese Ružomberka budú v novej sezóne lákať fanúšikov aj Martin Jakubko a Tomáš Ďubek.

MFK Ružomberok   

Nešťastník Ivan Kotora: Štvrtá operácia kolena

Akoby nad MFK Ružomberok visela kliatba! Tréner Ivan Galád musí počas celej prípravy bojovať s nepriaznivým zdravotným stavom svojho kádra a každú chvíľu mu z neho niekto vypadne. Azda najväčším nešťastníkom je stredopoliar Ivan Kotora...

MFK Ružomberok   Fortuna liga   

Banskobystričan Faško podpísal s Ružomberkom

MFK Ružomberok sa po sezóne, v ktorej sa musel zachraňovať medzi slovenskou ligovou elitou, rozhodol výrazne posilniť. Po reprezentačnom útočníkovi Martinovi Jakubkovi a stredopoliarovi Tomášovi Ďubekovi si podpísal ďalších dvoch futbalistoch.

Fortuna liga   MFK Ružomberok   

Tomáš Ďubek na dva roky v Ružomberku: Musíme potvrdiť kvalitu

Jedna z hviezd uplynulých ročníkov Fortuna ligy Tomáš Ďubek je späť na Slovensku! Po ročnom pôsobení v Slovane Liberec sa nedávna opora MFK Ružomberok vrátila znova na Liptov a kvalita už beztak poriadne posilneného mužstva trénera Ivana Galáda znova markantne stúpla.

Fortuna liga   MFK Ružomberok   

Martin Jakubko: Do Ružomberka aj vďaka Saparovi

Fortuna liga sa pýši ďalším veľkým menom slovenského futbalu. Husársky kúsok sa znova podaril predstaviteľom MFK Ružomberok, ktorí na Liptov zlákali reprezentačného útočníka Martina Jakubka.

Fortuna liga   MFK Ružomberok   

Peter Maslo oficiálne v Ružomberku, Jakubko ešte netrénuje

Futbalisti MFK Ružomberok sa v nedeľu autobusom presunuli na sústredenie do rakúskeho Lutzmannsburgu, kde pobudnú do 1. júla.

Fortuna liga   MFK Ružomberok   

Tomáš Ďubek i Peter Maslo začali prípravu s Ružomberkom

V stredu predpoludním sa do letnej prípravy pustili aj futbalisti MFK Ružomberok už aj s novou akvizíciou - reprezentačným útočníkom Martinom Jakubkom.

Fortuna liga   MFK Ružomberok   

Reprezentant Martin Jakubko novou posilou Ružomberka

Novou posilou fortunaligového futbalového klubu MFK Ružomberok sa stal útočník Martin Jakubko. Tridsaťpäťročný reprezentant podpísal ročnú zmluvu, sezónu 2015/16 tak strávi pod Čebraťom.

Fortuna liga   MFK Ružomberok   

Prekonajú májoví strelci svoje osobné maximá?

Posledná tohtosezónna anketa Gól mesiaca má dve známe tváre – Ružomberčan Martin Nagy sa ankety zúčastnil už druhýkrát, Erik Sabo z Trnavy dokonca už tretí. Prekonajú ich exportné zásahy zo záveru ročníka 2014/15 ich osobné maximá pri počte hlasov?

AS Trenčín   FC Spartak Trnava   FK Senica   MFK Ružomberok   MFK Košice   Fortuna liga   

Český obranca Antonín Rosa pokračuje v Ružomberku

Český futbalista Antonín Rosa bude aj naďalej pokračovať v MFK Ružomberok. V tíme fortunaligistu z dolného Liptova sa mu síce skončilo polročné hosťovanie, no klub využil opciu na 1 a pol roka.

Fortuna liga   MFK Ružomberok   

Ivan Galád: S piatimi hráčmi by sme sa mali rozlúčiť

Ružomberok má za sebou osemnásty ročník v našej najvyššej futbalovej súťaži, pričom po jeho skončení obsadil vo fortunaligovej tabuľke so ziskom 40 bodov a skóre 41:45 siedmu priečka.

Fortuna liga   MFK Ružomberok   

Ružomberok aj v novej sezóne pod taktovkou Ivana Galáda

Ivan Galád povedie futbalistov MFK Ružomberok aj v sezóne 2015/16. Ako informoval denník Šport vo svojom stredajšom vydaní, 52-ročný tréner sa dohodol s vedením fortunaligistu z Liptova na novom ročnom kontrakte.

Fortuna liga   MFK Ružomberok