MŠK Žilina - MFK Zemplín Michalovce (7:1)
Hlohovský s Lukšíkom: Za zisk double išli dohola

V stredu večer sa na bratislavských Pasienkoch dekoroval nový šampión corgoňligového ročníka 2012/13. Trofej z rúk šéfa Únie ligových klubov (ÚLK) Dušana Tittela prezval ako prvý kapitán Slovana Bratislava Igor Žofčák. Pre belasých to bol siedmy titul v ére samostatnosti.

ŠK Slovan Bratislava |

Oslávia dnes belasí s fanúšikmi majstrovský titul?

Dnes večer sa na Pasienkoch chystajú veľké oslavy zisku titulu. Vedenie klubu pripravilo pre ľudí zaujímavý program pod názvom „Tretí polčas“, v rámci ktorého bude pre ľudí a detí pripravený bohatý kultúrno-spoločenský program. Ten sa začína už od jednej hodiny popoludní.

Strelci Grendel s Hlohovským ďakujú kapitánovi Zofčákovi

Úvodným zápasom 23. kola bol po reprezentačnej prestávke súboj na bratislavských Pasienkoch, kam pricestoval Prešov. Pred stretnutím mali mužstvá medzi sebou dvadsaťdva bodovú priepasť, čo sa nakoniec kvalitatívne ukázalo aj na trávniku.

Hlohovský o paráde z priameho kopu: Veril som si!

Z pätnástich gólov, ktoré zaznamenali hráči Corgoň ligy v úvodnom jarnom kole, bol nepochybne jedným z najkrajších presný zásah slovanistu Filipa Hlohovského. Ten sa exportne trafil z priameho kopu v piatkovom zápase so Zlatými Moravcami. Belasí napokon zaknihovali presvedčivé víťazstvo 4:1 a na čele tabuľky už majú sedembodový náskok.