FO ŽP Šport Podbrezová - Spartak Myjava (1:2)
2. kolo 31'
Spartak Myjava - ŠK Slovan Bratislava (2:1)
7. kolo 26'
Myjavčan Peter Sládek: Trnava má z nás komplex

V predohrávke 9. kola Fortuna ligy sa opäť potvrdilo, že myjavský Spartak si rád pochutí na tom trnavskom. Kopaničiari pre rekonštrukciu trávnika odohrali na svojom štadióne iba dva zápasy, no po Slovane zdolali aj Trnavu, tentoraz po výsledku 2:0!

FC Spartak Trnava   Spartak Myjava   Fortuna liga |

Myjavčan Peter Sládek: Smoly už bolo dosť...

Útočník myjavského Spartaka Peter Sládek sa v poslednom fortunaligovom zápase, ktorý odohrali zverenci trénera Petra Gergelyho pred reprezentačnou prestávkou v Trenčíne, nezmestil do základnej zostavy. Aj o tejto, preňho zďaleka netypickej pozícii, ale i o myjavskom tohtosezónnom nemastnom-neslanom ťažení vo Fortuna lige sme sa s ním porozprávali.

Fortuna liga   Spartak Myjava |

Zaslúžené víťazstvo Žiliny, zhodli sa v oboch táboroch

Ako nezastaviteľný stroj zatiaľ pôsobia futbalisti Žiliny, ktorí neprehrali ani vo štvrtom kole Fortuna ligy a s desiatimi bodmi sú na čele tabuľky. V nedeľu si doma poradili s Myjavou 2:1, hoci rozhodujúci gól strelil Jaroslav Mihalík až v samom závere.

Spartak Myjava   Fortuna liga   MŠK Žilina |

Pančíkovi tristovka nevyšla, hrdina Sládek ostal rozčarovaný

Podbrezová má za sebou úvodný zápas Fortuna ligy na vlastnom štadióne, spomínať naň však určite nebude práve v najlepšom. Gólom Petra Sládka z 92. minúty prehrala 1:2 a priebežne sa dostala na posledné miesto v tabuľke.