Brazília Nascimento Cleber Silva

Cleber Silva Nascimento
Meno: Cleber Silva
Priezvisko: Nascimento
Pozícia: Útočník
Číslo: 10
Dátum narodenia: 03.06.1986
Národnosť: Brazília Brazília
Sezóna KlubZápasy (Str.)
2012/2013FC Nitra31 (1)1050
2013/2014FC Nitra29 (2)840
60 (3) 18 9 0
Trnava posilňuje: Zmluvu podpísal Cleber Nascimento

Spartak ulovil v prestupových vodách veľký rybu. Z Nitry získal výraznú posilu do ofenzívy v podobe brazílskeho krídelníka Clebera Silvu Nascimenta.

FC Spartak Trnava   Fortuna liga |

Cléber stále v Nitre, Slovan jeho príchod neriešil

Brazílsky futbalista Cléber Silva Nascimento naďalej pokračuje v zimnej príprave FC Nitra. V prípade 27-ročnej opory a s piatimi gólmi najlepšieho jesenného strelca spod Zobora rezonoval interes úradujúceho majstra ŠK Slovan Bratislava, ktorý je po 19 odohraných kolách aj lídrom aktuálneho ročníka Corgoň ligy.

FC Nitra |

Poznáme septembrového víťaza ankety „Gól mesiaca“!

Po tom, čo Únia ligových klubov (ÚLK) spoločne s jej marketingovým partnerom UFA Sports spustila v júli v spolupráci so svojimi partnermi huste.tv, Adidas a DOXXbet jedinečnú a zároveň oficiálnu fanúšikovskú anketu o najkrajší gól mesiaca v Corgoň lige, poznáme jej tretieho víťaza. Kto sa ním stal po Martinovi Mikovičovi z Trnavy, ktorý triumfoval v júli a banskobystrickom Jakubovi Považancovi, ktorý sa z tohto ocenenia tešil v auguste?

|

„Gól mesiaca“ september: Poputuje trofej opäť pod Urpín?

V poradí tretí diel o najkrajší gól mesiaca v Corgoň lige sa pomaly, ale isto blíži ku koncu. Po tom, čo sa v júli tešil z víťazstva trnavský útočník Martin Mikovič a v auguste stredopoliar Banskej Bystrice Jakub Považanec, najlepšie vyhliadky na triumf v septembrovej ankete má zatiaľ klubový spoluhráč augustového laureáta Michal Peňaška. Ešte stále však môžete všetko zmeniť!

|