Antunović Goran

Goran Antunović
Meno: Goran
Priezvisko: Antunović
Pozícia: Stredopoliar
Číslo: 15
Dátum narodenia: 02.03.1989
Národnosť: Srbsko Srbsko
Sezóna KlubZápasy (Str.)
2013/2014FC DAC 1904 Dunajská Streda12 (2)032
2014/2015FC DAC 1904 Dunajská Streda6 (5)000
18 (7) 0 3 2
Goran Antunovič: Po roku v DAC sa chce zregenerovať

Azda najväčší futbalový prievan spomedzi všetkých corgoňligových kabín zavial v priebehu zimy v dunajskostredskej. V tíme zo Žitného ostrova, ktorý po jesennej časti aktuálnej sezóny figuruje na samom dne tabuľky, neostal kameň na kameni, v DAC ostali len tí najvernejší. Jedným z tých, ktorý vypadol z košiara zverencov trénera Mikuláša Radványiho, je aj 24-ročný stredopoliar Goran Antunovič.

Dunajská Streda |

Goran Antunovič: Radványi si ho zobral „na koberček“

Futbalista Dunajskej Stredy Goran Antunovič prežíva mimoriadne zvláštnu sezónu. Tá je preňho síce premiérovou v Corgoň lige a v úvodných kolách si pôsobenie v nej užíval plnými dúškami, v posledných týždňoch skôr trpí. V priebehu jedného mesiaca totiž obdržal dve červené karty, čo sa mu predtým nikdy v živote nestalo. Ako to celé vníma?

Dunajská Streda |

Goran Antunovič: Oholí sa až po premiérovom góle v Corgoň lige?

Futbalisti Dunajskej Stredy sa po tretine sezóny nachádzajú v nezávideniahodnej situácii. Po minulotýždňovej prehre v Ružomberku (0:2) a víťazstve Nitry nad Senicou (1:0) sa ocitli na samom dne tabuľky, a to ich v nedeľu čaká zápas s bratislavským Slovanom, ktorý je momentálne lídrom súťaže. Ako to prežíva stredopoliar DAC Goran Antunovič, pre ktorého je aktuálny ročník premiérovým v Corgoň lige?

Dunajská Streda |