FK Dukla Banská Bystrica - MFK Ružomberok (3:1)
11. kolo 59'
MŠK Žilina - MFK Ružomberok (5:1)
12. kolo 59'
Mikuláš Radványi: Bol to najhorší domáci zápas v tomto roku

Piskot fanúšikov vyprevádzal futbalistov Dunajskej Stredy z ihriska po súboji 14. kola Fortuna ligy proti Ružomberku, ktorý sa skončil remízou 1:1. DAC si síce udržal tohtoročnú domácu neporaziteľnosť, ale výkonom zaostal za očakávaním.

MFK Ružomberok   Dunajská Streda   Fortuna liga |

Adam Zreľák o trpkej baráži: Nikdy to neprebolí...

V boji o európsky šampionát bol najlepším strelcom slovenskej reprezentácie do 21 rokov, no záverečný duel opustil nedobrovoľne už v 78. minúte. Aj Adam Zreľák bol obeťou „vyčíňania“ škótskeho rozhodcu Stevena McLeana, po ktorom naša „dvadsaťjednotka“ prehrala odvetný barážový zápas s rovesníkmi z Talianska 1:3 a na finálový turnaj do Česka nepostúpila.

MFK Ružomberok   Fortuna liga |

Paur o Zreľákovi: Skóroval, ako vždy...

Spolupráca hráčov z Fortuna ligy udržala slovenskú reprezentáciu do 21 rokov v hre o postup na majstrovstvá Európy 2015 v Česku. V prvom barážovom súboji s rovesníkmi z Talianska vyrovnal na konečných 1:1 Ružomberčan Adam Zreľák, ktorého ideálne vysunul do šance Žilinčan Jakub Paur.

|

Ružomberčan Zreľák - zažiari opäť v "dvadsaťjednotke"?

Reprezentačná prestávka prišla Adamovi Zreľákovi vhod. Za Ružomberok skóroval v ôsmich zápasoch novej sezóny Fortuna ligy iba raz, no v národnom tíme do 21 rokov sa mu strelecky darí a mladý útočník verí, že to potvrdí aj v rozhodujúcich dueloch kvalifikácie majstrovstiev Európy 2015.