Fortuna liga   |   Podbrezová  |  

Komentáre ()

Krivák: Pre takéto chvíle drieme celú sezónu

Stopér Podbrezovej Ján Krivák sa teší na vyvrcholenie sezóny.

Na zlý úvod jari ste už dali zabudnúť a v ostatných troch zápasoch ste nazbierali sedem bodov. Je teda Podbrezová znova naspäť v jesennej forme?
Samozrejme, stále je čo zdokonaľovať, ale ja verím, že naše výsledky už dokazujú návrat formy. Je však veľmi dôležité nezaspať na vavrínoch, čakajú na nás tri najdôležitejšie duely.

Aké máte pocity pred záverečnými troma kolami fortunaligovej sezóny?

Ťažko to pomenovať, možno trochu nervozity, ale skôr pozitívne športové vzrušenie. Práve preto sme celú sezónu dreli a veľmi sa tešíme na jej záver.

Ste vzhľadom na aktuálne tretie miesto favoritom na zisk pohárovej miestenky?

Naše umiestnenie hovorí za všetko, ale máme veľmi ťažký žreb. Je iba na nás, čo v posledných zápasoch ukážeme, rozohrané to máme dobre.

S najbližším súperom Dunajskou Stredou ste v sezóne dvakrát bezgólovo remizovali. Vyhovoval by vám rovnaký výsledok aj do tretice?
Ono sa to naozaj nezvykne hovoriť, ale v tomto prípade vieme, že by nám remíza neprekážala. Každopádne, tri body sú úplne o niečom inom a pre nás je prioritný cieľ získať ich všetky.

DAC ťahá rekordnú sériu víťazstiev, tušíte už, ako ju zastaviť?
Uvidíme na ihrisku, niečo sme na nich vymysleli, tak snáď bude naša taktika úspešná. Počas jesene sa nám darilo najmä v defenzíve, a keďže Dunajská Streda napriek víťazstvám veľa gólov nedáva, pokúsime sa ubrániť vzadu nulu a vpredu súpera párkrát prekvapiť.

Autor: Peter Zagiba | Zdroj: ÚLK, foto: TASR

Komentáre