Fortuna liga   |   FC Spartak Trnava  |  

Komentáre ()

Na tréningu ako Messi a Ronaldo, v zápase na smiech

Trnava na jar ešte neskórovala, z hry nedala gól 429 minút.

Mužstvo Miroslava Karhana získalo v súboji so Zlatými Moravcami prvý jarný bod, no stále platí, že po zimnej prestávke ešte nedalo gól. Na štadióne ViOn-u sa zrodila bezgólová remíza. „Bod sa nám máli, hoci to nebol z našej strany dobrý výkon. Nevypracovali sme si toľko šancí, ale mali sme dve stopercentné a tie sme mali premeniť. Neviem, čo viac môže hráč chcieť, ako ísť sám na brankára súpera,“ krútil hlavou ofenzívny ťahúň Spartaka Emir Halilovič.

Na margo trápenia sa v koncovke doplnil. „Na tréningoch na tom stále pracujeme, padá nám to tam ako Messimu a Ronaldovi. V zápase však nevyužijeme ani miliónpercentnú šancu... Neviem, čo mám k tomu povedať, sme na smiech.“

Nevýrazné jarné výsledky odsunuli Trnavčanov zo štvrtého miesta na piate, a navyše na nich už začína útočiť aj majstrovský Trenčín, ktorý stráca už iba dva body. „Je to zlé. Ak chceme ešte zabojovať o Európu, musíme sa vzchopiť. Každý si musí vstúpiť do svedomia a začať sám od seba. Takto to už ďalej nejde, potrebujeme začať bodovať naplno,“ zdôraznil bosniansky futbalista v službách Trnavy.

Autor: ÚLK | Zdroj: ÚLK, foto: FC Spartak/L. Grinaj

Komentáre