AS Trenčín   |   MŠK Žilina   |   MFK Ružomberok   |   FC ViOn Zlaté Moravce   |   Dunajská Streda   |   Fortuna liga  |  

Komentáre ()

Gól mesiaca: Bude posledným víťazom v roku obranca?

Fanúšikovská anketa Gól mesiaca pokračuje poslednou časťou v tomto roku.

V priebehu aktuálnej sezóny zvíťazili v populárnej ankete Kristopher Vida z Dunajskej Stredy, Joeri de Kamps z bratislavského Slovana a následne dvojica z MŠK Žilina Filip Hlohovský a Yusuf Otubanjo. Aj keď je možné, že primát opäť zostane v Dunajskej Strede alebo do tretice v rade v Žiline, isté je, že cenu za Gól mesiaca získa v tejto sezóne piaty rozdielny futbalista.

Medzi kandidátmi na posledný triumf v tomto roku sa nachádzajú dvaja slovenskí mladíci a traja legionári, pre všetkých je to premiérová nominácia medzi finalistov. Hoci krásne góly zvyčajne strieľajú predovšetkým ofenzívni futbalisti, teraz sa do partie pridali aj dvaja obrancovia.

Mimoriadne bohaté na ukážkové presné zásahy bolo 16. kolo. Z diaľky parádne trafil do siete Myjavy žilinský stopér Denis VAVRO, obranca Dunajskej Stredy Marko ŽIVKOVIČ krásnym spôsobom skóroval proti Trenčínu a v Senici si svoj gólový účet vo Fortuna lige otvoril stredopoliar Zlatých Moraviec Mateus OLIVEIRA. O týždeň neskôr vyšlo v Ružomberku málo vídané sólo Milanovi KVOCEROVI z Trenčína a v poslednom jesennom kole sa zaskvel proti Seničanom český útočník Ružomberka Jakub MAREŠ.

Vyberte svojím hlasom najkrajší gól mesiaca a zapojte sa do súťaže, v ktorej máte možnosť získať kredity v hodnote 50, 30 a 20 eur od stávkovej spoločnosti Fortuna. O tom, kto ich získa, rozhodne víťaz ankety, ktorý bude ocenený za najkrajší gól mesiaca pred vlastnými fanúšikmi počas prvého jarného domáceho zápasu.

Anketa Gól mesiaca máj sa končí vo štvrtok 22. decembra o 23.59 h.

Neváhajte a hlasujte na gol.fortunaliga.sk!

Autor: Michal Šášky | Zdroj: ÚLK

Komentáre