AS Trenčín   |   MFK Ružomberok   |   Fortuna liga  |

Komentáre ()

Lačný: Všetko dobré sa dostaví

V Ružomberku nebol s remízou spokojný ani jeden z aktérov duelu.

Divácky atraktívna šesťgólová prestrelka pod Čebraťom víťaza napokon nemala. Ružomberok aj Trenčín pálili presne po trikrát a spravodlivo si tak body rozdelili. Výsledkovú spokojnosť by sme však na oboch stranách hľadali márne. Pre divákov to bol výborný a zaujímavý zápas. Podľa mňa sme boli lepší ako Trenčín, čo však z toho, keď sme nevyhrali, pokrčil plecami strelec druhého ružomberského gólu Miloš Lačný.

Zaujímavé je, že aj vďaka trom pohárovým duelom sa Ružomberok s Trenčínom stretol v kalendárnom roku 2016 už šiestykrát, no Liptáci ani raz nezvíťazili. Musíme to konečne zlomiť a postaviť sa na nohy. Nič iné nám ani nezostáva, iba znova tvrdo trénovať a makať. Ja verím, že sa všetko dobré dostaví,poznamenal Miloš Lačný, ktorého mrzel najmä tretí inkasovaný gól od Milana Kvoceru iba štyri minúty po tom, ako on sám vyrovnal na 2:2. K tomu sa ťažko vyjadruje. Nechápem, ako môže hráč sám prejsť pol ihriska bez kontaktu. Mrzí ma to a aj celý tento zápas. Napokon je dobré, že sme zachránili aspoň ten jeden bod.

Trenčiansky mladík Milan Kvocera dostal iba pred necelými dvoma mesiacmi prvú profesionálnu zmluvu a už si aj otvoril strelecký účet medzi seniormi. Nastúpil v šiestich zápasoch Fortuna ligy, spolu odohral zatiaľ 239 minút. Samozrejme, veľmi ma teší gólový center Jakubovi Paurovi i strelený gól, no moju radosť brzdí remíza. Určite sme chceli vyhrať a mali sme na to. Potrebovali sme získať tri body, čo sa nám nepodarilo, takže nemôžeme byť spokojní, skonštatoval pri hodnotení zápasu Milan Kvocera.

Autor: Peter Zagiba | Zdroj: ÚLK, foto: MFK Ružomberok/R. Maškurica