Fortuna liga   |   Spartak Myjava  |  

Komentáre ()

Radványi: Mužstvu nemám čo vyčítať

Myjava pohorela v koncovke, súboj o 2. miesto s Podbrezovou prehrala 0:2.

Kopaničiari dominovali vo väčšine herných štatistík, v tej najpodstatnejšej však mala navrch Podbrezová. Jej hráči boli stopercentne efektívni, z dvoch striel na domácu bránu vyťažili dva góly. „Nevyhral lepší, ale šťastnejší tím. Dominovali sme počas celého duelu, no neskórovali sme. To bol náš jediný problém. Inak nemám chlapcom čo vyčítať, nechali na ihrisku srdce, bojovali, chceli vyhrať. V zakončení nám však chýbala kvalita,“ konštatoval na margo výkonu svojho mužstva myjavský tréner Mikuláš Radványi.

Najaktívnejším zakončovateľom domácich bol najlepší strelec tímu Ľuboš Kolár. Dve veľké príležitosti mal aj Vladimír Kukoľ. „Bolo to o efektivite. Súper si nevypracoval žiadnu šancu, napriek tomu dvakrát skóroval a zvíťazil. Futbal býva niekedy taký,“ hovoril Ľuboš Kolár. „Dávame málo gólov, uvedomujeme si to. Na každý sa poriadne nadrieme. Doteraz sme však napriek tomu vyhrávali, tak dúfam, že to tak bude pokračovať.“

Myjava má za sebou neúspešný týždeň. Po vypadnutí zo Slovnaft Cupu so Skalicou výsledkovo nezvládla ani zápas s Podbrezovou. Namiesto poskočenia na 2. miesto sa v tabuľke Fortuna ligy prepadla na 4. priečku za bratislavský Slovan. „Samozrejme, neteší nás ani jedna prehra. Nemyslím si však, že to s mužstvom nejako výrazne zatrasie. Musíme sa z toho rýchlo spamätať a ísť ďalej. Stále sme hore a tak to aj zostane,“ dodal Ľuboš Kolár.

Autor: ÚLK | Zdroj: ÚLK, foto: TASR

Komentáre