|  

Komentáre ()

Druhá najvyššia súťaž bude od novej sezóny DOXXbet liga

Druhá najvyššia súťaž na Slovensku, ktorá bude mať od nasledujúcej sezóny 24 účastníkov, ponesie od začiatku ročníka 2014/15 názov DOXXbet liga. Stalo sa tak na základe podpísania zmluvy s novým titulárnym sponzorom, ktorú uzavrela Únia ligových klubov spoločne so svojim marketingovým partnerom UFA Sports Slovakia.

Slovenská stávková kancelária DOXXbet je súčasťou silnej kapitálovej skupiny DOXX, ktorá pôsobí na slovenskom na trhu od roku 1994. Dnes poskytuje svoje služby online na webových stránkach www.doxxbet.sk, aj offline vo forme stávkových terminálov po celom Slovensku. Svojim klientom poskytuje DOXXbet prostredie, v ktorom zažijú množstvo zábavy a kde môžu stávkovať jednoducho, rýchlo a s maximálnou dôverou.

„Sme veľmi potešení možnosťou spojenia nášho mena s druhou najvyššou futbalovou súťažou na Slovensku. V momente, keď sa táto príležitosť naskytla, sme ani chvíľku neváhali, či ju využiť. Veríme, že v DOXXbet lige bude pôsobiť veľa mladých, talentovaných futbalistov, ktorí v nej získajú skúsenosti potrebné na to, aby sa raz posunuli vyššie a my sme tak na ďalších majstrovstvách sveta mohli sledovať nielen Messiho a Ronalda, ale aj chlapcov, ktorí vyrástli napríklad v Dubnici, Bardejove, Michalovciach či iných kluboch pôsobiacich v DOXXbet lige,“ povedal riaditeľ spoločnosti DOXXbet s.r.o Viktor Tomek.

Kurzovú ponuku DOXXbet tvoria hlavne športy ako futbal, ľadový hokej, tenis, basketbal, volejbal, ale aj menšinové športy a tipujúci si môžu staviť aj na špeciálne príležitosti, ako sú voľby a podobne. Samozrejmosťou je aj bohatá ponuka LIVE stávok.

„Sme presvedčení, že spojenie značky DOXXbet s ligovým futbalom prinesie obom partnerom benefity a výsledky, ktoré nás posunú opäť ďalej a dajú ďalší príjemný impulz na zdolávanie výziev, ktoré stoja, ako pred našou spoločnosťou, tak aj pred každým jedným futbalistom, ktorý to chce vo svojjom futbalovom živote dotiahnuť čo najďalej,“ dodal Viktor Tomek.

„V mene ÚLK a jej klubov vítam spoločnosť DOXXbet v portfóliu našich partnerov. Sme radi, že okrem Fortuny, ktorej názov bude od nasledujúceho ročníka niesť najvyššia súťaž, sa nám pre 2. ligu podarilo nájsť ďalšieho silného partnera, s ktorým sme podpísali zmluvu na dva roky,“ poznamenal na margo novej spolupráce šéf ÚLK Dušan Tittel.

Autor: Andrej Smatana | Zdroj: ÚLK

Komentáre