AS Trenčín  |  

Komentáre ()

Ďuriška sa polročnom hosťovaní na Malte vrátil do Trenčína

Slovenský stredopoliar Lukáš Ďuriška sa po polročnom hosťovaní na Malte vrátil do corgoňligového tímu AS Trenčín. Vedenie klubu FC Mosta síce malo záujem o predĺženie pobytu 21-ročného záložníka, no trenčiansky rodák sa rozhodol pre návrat domov.

„Mal som na výber a dlho som rozmýšľal. Konzultoval som to s rodinou a aj s mojím materským klubom. Napokon som si zvolil Trenčín. Dostal som šancu hrávať, mal som zodpovednosť na svojich pleciach, ale chcem ísť vyššie. Budem bojovať o miesto v kádri AS,“ povedal Ďuriška pre oficiálnu stránku Trenčanov.

Bývalý hráč holandského Apeldoornu (v tom čase druholigového) odohral za aktuálne piate mužstvo najvyššej maltskej súťaže trinásť zápasov a strelil jeden gól. Ďuriška odišiel do ostrovnej krajiny v Stredozemnom mori po tom, ako Trenčín ukončil svoje pôsobenie v Európskej lige 2013/14. „Zdalo sa mi, akoby som prestúpil len pred týždňom. V kabíne síce bolo niekoľko nových tvárí, ale vôbec mi nepríde, že som bol preč dlhší čas,“ dodal Lukáš Ďuriška.

Autor: ÚLK | Zdroj: SITA

Komentáre