FC Nitra  |  

Komentáre ()

Šimončič stratil trpezlivosť, pod Zoborom dal výpoveď

Stredopoliar Miloš Šimončič podal výpoveď v corgoňligovom klube FC Nitra, takže s najväčšou pravdepodobnosťou už na jar nepomôže mužstvu spod Zobora so záchranárskymi prácami v najvyššej súťaži. „Dôvod môjho rozhodnutia je to, že nemám vyplatené peniaze,“ prezradil pre futbalportal.net odchovanec nitrianskej futbalovej školy.

V Nitre už niekoľko mesiacov márne čakajú na hlavného sponzora, ktorý by vrátil chod klubu do koľají, v akých bol ešte pred pár rokmi. „Nechcel by som špecifikovať, koľko peňazí mi chýba. Na základe toho, že nemám vyplatené financie, som mohol dať výpoveď, a tak som aj spravil. Nedá sa povedať, že by som nad týmto rozhodnutím dlho rozmýšľal. Skôr ma k tomu prinútilo to, že potrebujem peniaze, aby som mohol živiť rodinu. Situácia v Nitre nie je ružová a ja som sa rozhodol takto,“ ozrejmil 26-ročný záložník.

„V decembri to ešte nechám tak a svoju budúcnosť budem riešiť v januári. Uvidíme, či si nájdem klub alebo nie. Možno to dopadne tak, že pôjdem niekam hrať iba ako amatér a budem sa živiť inak ako futbalom. To teraz neviem, uvidíme. Za iný ako nitriansky klub som ešte nehral, navyše bývam neďaleko štadióna. Nemám s návratom problém, ale veci by sa museli zmeniť tak, aby v klube všetko riadne fungovalo,“ uzavrel Šimončič.

Autor: ÚLK | Zdroj: SITA

Komentáre