Slovan opäť súčasťou Vianočnej kvapky krvi

Slovan opäť súčasťou Vianočnej kvapky krvi

Slovan Bratislava aj tento rok podporuje iniciatívu "1000 a 1 kvapka krvi deťom pre život".

Slovan Bratislava sa už deviaty rok po sebe pripojí k charitatívnej iniciatíve "1000 a 1 kvapka krvi deťom pre život", ktorá už tradične prebieha začiatkom decembra v bratislavskom Primaciálnom paláci. V piatok od 8.00 h príde darovať krv hlavný tréner A-tímu Martin Ševela spolu s trénermi z Akadémie ŠK Slovan i ďalšími zamestnancami klubu. Charitatívne podujatie podporí aj aktuálne najlepší strelec Fortuna ligy Andraž Šporar, ktorý venoval do dražby svoj dres a v piatok ho osobne odovzdá najúspešnejšiemu dražiteľovi.

Celé charitatívne podujatie je určené OZ Deťom pre život, zamerané na pomoc malým bojovníkom, ktorí sa snažia zvíťaziť v náročnom boji s onkologickými ochoreniami. "ŠK Slovan Bratislava sa už deviaty rok po sebe pripojí k charitatívnej iniciatíve Vianočná kvapka krvi. Darovať krv príde hlavný tréner tímu Martin Ševela, tréneri z našej akadémie, zamestnanci klubu a svoj dres príde úspešnému dražiteľovi osobne odovzdať aj náš hráč Andraž Šporar. Budeme len radi, ak aj ďalší slovanisti prídu darovať krv a pomôcť tým, ktorí to potrebujú. Už dlhodobo spolupracujeme s OZ Deťom pre život, ktoré pomáha deťom bojujúcim s onkologickými ochoreniami a je iniciátorom tejto charitatívnej akcie. Veríme, že spoločne pomôžeme dobrej veci,“ uviedol v tlačovej správe projektový manažér Slovana Stanislav Kramarič.

Charitatívna dražba dresu Andraža Šporara prebieha do štvrtka 6. decembra do 20.00 h na adrese: http://drazba.detomprezivot.sk/